ADD’DEN ÖĞRENCİLER İÇİN YARDIM ÇAĞRISI

ADD’DEN ÖĞRENCİLER İÇİN YARDIM ÇAĞRISI

Atatürkçü Düşünce Derneği Orhangazi Şubesi, Yeni dönemde çalışmalarını Eğitim Burs’u ile genişletmeye devam ediyor. Şube başkanı İsmail Saidoğlu yaptığı açıklamada, Kurban Bayramınızı kutluyor, daha güzel bir Türkiye için, Cumhuriyetimize, birliğimize, bütünlüğümüze sahip çıkmak için Kurban Bayramında yapacağınız bağışlarınızı bekliyoruz dedi.

Kurban Bayramı’nda bağış bekliyor

Çalışmalarını sadece üye aidatları ve bağışları ile sürdüren, Genel Merkez ve 341 şubesiyle faaliyet gösteren Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD), kendi olanakları çerçevesinde tüm yurtta çok sayıda Atatürkçü öğrenciye burs veriyor, burslara aracılık ediyor. ADD, sadece geçen yıl bağışçılardan gelen Kurban Bayramı bağışlarıyla öğrencileri okutmaya devam ediyor, Yine yaklaşan bayram öncesi ADD ve ADD Orhangazi Şubesi harekete geçti.

DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUZ

Atatürkçü Düşünce Derneği Orhangazi Şube Başkanı İsmail Saidoğlu , “Orhangazi’de okuyan, Atatürkçü ve Cumhuriyet değerlerine bağlı çocuklarımıza 10 TL ve katları oranında bağış yaparak destek verebilirsiniz. ADD Orhangazi Şubesi sizlerin desteğini bekliyor. Artık yükü birlikte omuzlama zamanı” diyerek Atatürk ve cumhuriyet sevdalılarına çağrıda bulundu.

Bağışlarınız ile Destekleyin

Atatürkçü Düşünce Derneği Orhangazi Şubesi
Banka : Türkiye İş Bankası
Hesap No : 2240 511344
IBAN : TR86 0006 4000 0012 2400 5113 44

İsmail Saidoğlu

Atatürkçü Düşünce Derneği Orhangazi Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.