HaberlerManşet

ADD’den Kaymakam Süleyman ÖZÇAKICI’ya ZiyaretAtatürkçü Düşünce Derneği Orhangazi Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı İsmail Saidoğlu ve Başkan Yardımcısı Fuat Tezel , Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Ersoy, Yönetim Kurulu Üyesi Nergis Saidoğlu ve Dernek Üyesi Turan Başol İle birlikte İlçemiz Orhangazi Kaymakamı Süleyman ÖZÇAKICI’ya Makamında Yeni yıl ziyaretinde bulundu. Ülke ve İlçe gündemine ilişkin sorunların konuşulduğu ziyarette, ADD Orhangazi Şube Başkanı İsmail Saidoğlu, Dernek çalışmaları ve faaliyetleri hakkında Kaymakam ÖZÇAKICI’ya bilgi vererek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Saidoğlu; ADD HAKKINDA BİLGİ VERDİ.


Dernek Başkanı İsmail Saidoğlu, Huzur ve istikrar içinde yaşamanın TÜM DÜNYADA ‘da defalarca test edilmiş TEK YOLU; Ülke vatandaşlarının kamusal alanda etnik, dini yada mezhep temelli kimlikleri ile değil, ÖZEL NİTELİKLERİYLE VE EŞİTLİK TEMELİNDE BİR ARADA YAŞAMA KOŞULLARININ SAĞLANMASIDIR.


ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ olarak, ATATÜRK İLKE VE DEVRİMLERİNDE ifadesini bulan Adil, Eşit ve Özgür yaşamı olumsuz etkileyecek, her türlü girişimin KARŞISINDA OLDUĞUMUZU BELİRTİRİZ” dedi.


SAİDOĞLU; HER TÜRLÜ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNDE ADD OLARAK BİZDE VARIZ


Kaymakam Süleyman ÖZÇAKICI‘nın gerçekleştirilen ziyaretinden memnun kaldığını belirtti. Atatürkçü Düşünce Derneği Orhangazi Şube Başkanı İsmail Saidoğlu ve Yönetimi, İlçe Kaymakamımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Kaymakamlığın başlatacağı, yada öncülük edeceği her türlü sosyal sorumluluk projesinde ADD Orhangazi Şubesi olarak yer alacaklarının da söyleyen Dernek başkanı Saidoğlu “ilçe yararına, ilçe halkı yararına yapılacak her organizasyonda elimizden gelen desteği veririz” dedi.


Gerçekleşen ziyarette, Atatürk Düşünce Derneği Orhangazi Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı İsmail Saidoğlu Atatürk Çerçevesi ve Derneğin bu yıl bastırmış olduğu 2021 Yılı Duvar Takvimini Hediye etti.

İsmail Saidoğlu

Atatürkçü Düşünce Derneği Orhangazi Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir