Kaymakamdan ADD’ye İadeyi Ziyaret

Kaymakamdan ADD’ye İadeyi Ziyaret

Orhangazi Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz, Atatürk Düşünce Derneği  Orhangazi Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı İsmail Saidoğlu ve Yönetimine iadeyi ziyarette bulundu.  İlçe gündemine ilişkin sorunların konuşulduğu ziyarette, ADD Orhangazi Şube Başkanı İsmail Saidoğlu, Dernek çalışmaları ve faaliyetleri hakkında Kaymakam Yılmaz’a bilgi vererek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

ADD HAKKINDA BİLGİ VEDİ

Dernek Başkanı İsmail Saidoğlu, Huzur ve istikrar içinde yaşamanın TÜM DÜNYADA ‘da defalarca test edilmiş TEK YOLU; ülke vatandaşlarının kamusal alanda etnik, dini yada mezhep temelli kimlikleri ile değil, ÖZEL NİTELİKLERİYLE VE EŞİTLİK TEMELİNDE BİR ARADA YAŞAMA KOŞULLARININ SAĞLANMASIDIR.

ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ olarak, ATATÜRK İLKE VE DEVRİMLERİNDE ifadesini bulan Adil, Eşit ve Özgür yaşamı olumsuz etkileyecek, her türlü girişimin KARŞISINDA OLDUĞUMUZU BELİRTİR” dedi.

SADOĞLU; HER TÜRLÜ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNDE ADD OLARAK BİZDE VARIZ

Kaymakam Dr. Yalçın Yılmaz’ın samimi ziyaretinden memnun kaldığını ifade eden Atatürk Düşünce Derneği Şube Başkanı İsmail Saidoğlu ve Yönetimi, İlçe Kaymakamına ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Kaymakamlığın başlatacağı, yada öncülük edeceği her türlü sosyal sorumluluk projesinde ADD Orhangazi Şubesi olarak yer alacaklarının da söyleyen Dernek başkanı Saidoğlu “ilçe yararına, ilçe halkı yararına yapılacak her organizasyonda elimizden gelen desteği veririz” dedi.

ADD’NİN HEDİYELERİ SADECE KAYMAKAMLARA

Kaymakam Yılmaz, gerçekleştirdiği ziyarette, “Sivil toplum örgütleri ile kamu kurum ve kuruluşlarının aktif çalışması ilçemizi ileriye taşıyacaktır, 20 yıldır ilçemizde faaliyet gösteren kurumsallaşmasını tamamlamış kamu yararına dernek statüsündeki ADD’ye bu anlamda çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaret ve görüş alışverişlerinin sonunda, ADD tarafından her zaman olduğu gibi yine kaymakamlara hediyeler takdim edildi. Daha öncede ADD’nin benze hediyeleri Kaymakam Yurdaer’e verilmişti.

Haber-Muharrem Değirmen

12557145_1721307481422697_416696227_o10286990_10205701264672231_5513926732602682603_o

İsmail Saidoğlu

Atatürkçü Düşünce Derneği Orhangazi Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı