Basın AçıklamalarıHaberlerManşet

ADD Orhangazi, İYİ Parti İlçe Yönetimini ağırladı

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Orhangazi Şubesi Olarak İYİ Parti Orhangazi İlçe Yönetimini ağırladı.

İYİ Parti Orhangazi İlçe Teşkilatı yöneticileri, İlçe Başkanı İsmail Kaya ve İyi Parti Milletvekili aday adayı Muzaffer Yosmaoğlu ile birlikte Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Orhangazi Şubesi’ni ziyaret ettiler. Ziyarette Önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimler ile ilgili çalışmalarla ülke ve yereldeki gelişmeler ele alındı.

Atatürk ilke ve devrimlerinin ülkenin çimentosu olduğunu vurgulayan ADD Orhangazi Şube Başkanı İsmail Saidoğlu, “Atatürk’ün ilke ve devrimlerinin önemi her zaman kendisini hissettiriyor” dedi. Saidoğlu , “Atatürk ilke ve devrimleriyle çelişmeyen, herhangi bir sıkıntısı olmayan tüm siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarıyla yan yana olmaktan onur duyarız” diye konuştu.

İYİ Parti Orhangazi İlçe Başkanı İsmail Kaya’da, “Partimizin tüzüğünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün meydana getirdiği üniter yapı bizlerin kırmızı çizgisidir. Ayrıca Atatürk’ün ilke ve devrimleriyle parlamenter sistemi de sonuna kadar savunuyoruz” dedi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı İsmail Saidoğlu ,ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İYİ Parti Başkan ve Yönetimine teşekkür ettiğini söyledi.

Hoş sohbetlerin yer aldığı ziyaret sonunda Saidoğlu İlçe Başkanı Kaya ve İyi Parti Milletvekili aday adayı Muzaffer Yosmaoğlu’na Atatürk Fotoğraflı Çerçeve takdim etti.

İsmail Saidoğlu

Atatürkçü Düşünce Derneği Orhangazi Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir