Basın AçıklamalarıDuyurularHaberlerManşet

ADD Orhangazi, Muammer Aksoy Küçük Kurultayındaydı.

Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkezi tarafından 09-10 Aralık 2017 tarihlerinde düzenlenen Muammer AKSOY Küçük Kurultayı 110 şubenin katılımı ile başarıyla gerçekleştirildi. Atatürkçü Düşünce Derneği  Orhangazi Şubesi Yönetim Kurulu 2 gün devam eden Muammer Aksoy Küçük Kurultayında yerini aldı. ADD Orhangazi Şube Başkanı İsmail Saidoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Nergis Saidoğlu ve Gençlik Kolları Başkanı Fuat Tezel toplantıya katılım sağladı.

09-10 Aralık tarihlerinde 2 gün süren Muammer Aksoy Küçük Kurultayında ADD Orhangazi Şube Başkanı İsmail SAİDOĞLU Divan Başkan yardımcılığında yerini aldı.

Kurultay hakkında bilgi veren Saidoğlu; 220 kişinin takip ettiği kurultayda birinci gün, Cumhurbaşkanlığı ve diğer seçimler öncesi yol haritamız tartışılmış, Genel Başkan ve Genel Sekreterin konuşmalarının ardından 26 şube temsilcisi konuşmalarını yapmışlardır. Şubelerimizin yol haritamızı belirleme noktasında ortaya koydukları değerli katkı ve öneriler Genel Merkez yetkililerince özenle not edilmiştir. Birinci günün akşamında Genel Merkez tarafından düzenlenen akşam yemeğine de yoğun katılım sağlanması birlik ve beraberliğimizin pekişmesine önemli katkı sağlamıştır.

Kurultayın İkinci gününde, seçimler öncesi yapılacak çalışmalar, seçim ve sandık mevzuatı, Cumhuriyet Evi projesi, 2018 yılında yapılacak olan sempozyum, internet sayfamız, dergimiz, genel idari ve mali konularla ilgili Genel Merkez yöneticileri tarafından sunuşlar yapılmış, katılımcılardan sorular alınarak yanıtlanmıştır. Bu bölümde de şubelerimizin önerileri ayrıca alınmıştır.

Saidoğlu; Başarılı ve verimli geçen Kurultayın önümüzdeki dönem çalışmalarına büyük katkı sağlayacağını belirtti. Ayrıca İki gün devam eden Muammer Aksoy Küçük Kurultayında Orhangazi Şubesi Yönetim Kurulu olarak Genel Başkanımız Sayın Tansel Çölaşan’a Orhangazi Şubesi faaliyetleri hakkında bilgilendirme fırsatı bulduk.

Cumhuriyetimizin Kurucu kadrosuna karşı olan borcumuzu daha çok çalışarak birlikte ödeyeceğiz. Geçmişimizden ders alarak, Akılla, bilimle aydınlanma devrimini sürdürerek, Geleceğin tam bağımsız Türkiye’sini kurmaktır. Cumhuriyetçi deneyim ve kadrolarımız ve Atatürkçü potansiyelimizle, Demokratik, devrimci Cumhuriyetin üretim, bağımsızlık ve kalkınma coşkusunu çocuklarımıza yaşatmakta kararlıyız.

YAŞASIN CUMHURİYET.

İsmail Saidoğlu

Atatürkçü Düşünce Derneği Orhangazi Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir