HaberlerManşet

Fuat Tezel , ADD Genel Merkez Gençlik Kurulu Yönetiminde

Atatürkçü Düşünce Derneği Gençlik Kurultayı geçtiğimiz hafta Genel Merkezde gerçekleşti. Atatürkçü Düşünce Derneği Orhangazi Şubesi Gençlik Kolları Başkanı Fuat Tezel’ Gençlik Kurulu Başkan Yardımcılığına getirildi. Atatürkçü Düşünce Derneği Gençlik Kurulu 03.12.2017 tarihinde 18 üye ile ilk toplantısını yaptı. Yapılan görev dağılımında;

Sefa UYAR : Gençlik Kurulu Başkanlığı’na

Fuat TEZEL : Gençlik Kurulu Başkan Yardımcılığı’na

Samet MUSABEYOĞLU: Gençlik Kurulu Başkan Yardımcılığı’na

Caner KARADAĞ : Gençlik Kurulu Başkan Yardımcılığı’na

Uğurcan SOYSAL : Gençlik Kurulu Başkan Yardımcılığı’na

Aziz Kaan YİĞİT   : Gençlik Kurulu Yazmanlığı’na

Veysi ÇAKIR   : Gençlik Kurulu Saymanlığı’na Seçildi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkez Gençlik Kurulunun ilk toplantısının ardından açıklama yapan Fuat Tezel ; 3 Aralık tarihinde Atatürkçü Düşünce Derneği Gençlik Kurulu olarak yaptığımız ilk toplantıda yönetim seçimini yaptık. Bizler Türkiye’de yaşanan ve yaşanacak olan tüm vahim olayların nedenlerini ve çarelerini biliyoruz. Tüm bunların üstünde ise Sivas Kongresi kararlarında açıkça ifade edildiği gibi ”Vatanın bütünlüğü ile Milletin birliğinin” parçalanmanın eşiğinde olduğunun bilincindeyiz! Hiç kimsenin kuşkusu olmasın ki; ABD, AB ve yerli işbirlikçilerinin bu oyununu bozacak azim ve kararlılık Türk Ulusu’nda mevcuttur!  Geçmişte başardık, tekrar başaracağız. Türkiye’nin içinde bulunduğu koşulları değerlendirerek yol haritamızı çizmeye başladık. Bu gençlik kurulunun çok iyi işler yapacağına eminim. Atatürkçü Gençlik Atatürkçü Düşünce Derneği’nde örgütlenecek. dedi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Orhangazi Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Saidoğlu, Türkiye’de Aktif ve  başarılı çalışmaları ile kendinden söz ettiren Orhangazi Şubesi olarak mücadelemize devam ediyoruz. Atatürkçü Düşünce Derneği Gençlik Kurulunun 18 kişiden oluşan yönetim kurulu listesinde Başkan Yardımcılığına getirilen kardeşimiz Fuat Tezel’i ve Atatürkçü Düşünce Derneği Gençlik Kolları Yönetimine başarılar diliyoruz.dedi.

İsmail Saidoğlu

Atatürkçü Düşünce Derneği Orhangazi Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir